Ściany z mchu

2016-05-06

Ściany z mchu to innowacyjne rozwiązanie, łączące elementy architektury krajobrazu z najnowszymi trendami w wyposażeniu wnętrz. Ta nowoczesna forma designu wprowadzi do Twojego wnętrza naturalne piękno i pozwoli na wypoczynek wśród odprężającej zieleni. Ściana z mchu to doskonały pomysł aranżacyjny zarówno dla prywatnych pomieszczeń, jak i przestrzeni publicznych: hoteli, centrów handlowych, restauracji, gabinetów, salonów SPA, sklepów, lokali usługowych itp.

Zielone ściany tworzą efekt żywej, trójwymiarowej tapety. Panele z mchem są lekkie w montażu i umożliwiają łączenie w modułowe kompozycje na większej powierzchni. Nie wymagają specjalnej pielęgnacji: potrzebują jedynie 40-50% wilgotności powietrza, aby przez cały rok zachowywać świeżą barwę. Nie wymagają dodatkowego nawadniania, przycinania czy nawożenia. Zielona ściana może być montowana również na meblach oraz w pomieszczeniach, nie mających dostępu do naturalnego światła.

Ściany z mchu polecamy wszystkim osobom, ceniącym rozwiązania eko oraz szukającym oryginalnej, w 100% naturalnej ozdoby wnętrza. Płytki można formować w różne kształty, tworząc przedmioty czy logotypy w bogatej palecie barw. To niepowtarzalna forma sztuki i kreatywny pomysł dla biznesu.